MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10838390
nr 1083 8390
Karmstol
Gripsholmsmodell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 januari 2017
kl 20:37:27
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr